CRM, Online E-Ticaret

1. CRM sistemi geliştirme, iş yeri portalı, okul yönetim sistemi, sosyal ağ sitesi

2. Online Shopping: Magento, Opencart, Woocommerce (WordPress), Oscommerce, Dropshipping, Drupal. Joomla, Marketplace, Paypal, Prestashop, Shopify, Ubercart, Zencart

3. MVC Framework: Codeigniter, Laravel, PHP YII

Framework, Web Servisleri

1. MVC Framework: Codeigniter, Laravel, PHP YII

2. Social Networking Framework: Phpfox, Boonex Dolphin

3. HTML, CSS, XML, Python, JavaScript

4. Web Services: WSDL, SOAP

Api, Facebook, Email

1. Facebook, Twitter, Google

2. Amazon API: Basit Email Servisi (SES)

3. Basit Bildirim Hizmeti (SNS)

4. Nakliye API’sı: FedEx, UPS, DHL

5. Android ve IOS mobil uygulaması

Arama Optimizasyonu & SEO

SEO, arama motorlarının ilk doğal sonuçlarında bir web sitesi, web sayfası veya uygulama konumlandırma sanatı olarak tanımlanabilir. HodiWeb, Google algorithm’ini en iyi tanıyan bir ekibe sahip olduğundan,  yılların verdiği tecrübeyle SEO‘nuzun arama motorlarında en iyisi olmasını sağlamak için her türlü teknik çabayı gösterecektir.

Logo & Grafik tasarım

Logo, bir markayı veya şirketi temsil eden bir grafiktir, bir semboldür yani internet üzerinde büyük önem taşır. Logo ayrıca herhangi bir iş için gerekli olan kimlik ve iletişim aracıdır. Gerçek olarak logo, modern görsel iletişimin bir unsuru olmak üzere çok önemlidir ve bu da rekabet sırasında öne çıkmayı mümkün kılar. HodiWeb, güçlü ekibiyle şirketinizin imajına yakışan en iyi tasarımı bulmak için hizmetinizdedir.

Dış Kaynak

Bir web sitesini yönetme alanında, çoğu kişi zorluklarla karşılaşabilir.  HodiWeb, sitenizin yapısının güncellenmesi, sitenizin güvenliği, anormalliklerinin yönetimi, vb. gibi bir çok konuyla ilgilenebilir. Unutmayın; bakımlı bir internet sitesi her zaman sağlamlığını ve aynı zamanda iyi bir işleyişi garanti ediyor.

W

eb siteniz sizin temel kimliğinizdir

İyi tasarım edilmiş Web Sitesi müşteriyi çekmek ve özellikle de onlara güven vermek için cazip olması gereken önemli bir iletişim aracıdır. Web Sitenizde kullanacağınız renkler, logo, vs.. kadar daha bir çok nokta kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. İlk olarak, Web Siteniz beklentilerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış olmalıdır.

İnsanların veya müşterilerinizin  sizinle bağlantı kurması veya müşteri tabanınızın genişletmesi için, bir web sitesi, hedefinize ulaşmak için en önemli araçtır. Önemli olan noktalardan bir tanesi ise, Web Sitenizin dünyanın her yerinde erişilebilir olmasıdır. Buda, kapılarınızı dünyaya açıyorsunuz anlamına gelir.

W

eb sitesi bir yatırımdır

Öte yandan, Web Sitenizin bir yatırımdır ve aslında masraf değildir. Yani profesyonel olarak tasarımlanmış Web Sitenizin sayesinde kısa ve orta vadede, yatırımlarınızın büyük avantajlarını göreceksiniz. Böylece şirketiniz ek bir isim kazanacak ve internet üzerindeki imajını güçlendirecektir. Web, her zaman erişilebilir sınırsız bir dünyadır. Sonuç olarak, Web sitenizin hiçbir zaman mağazanızdan farkı olmayacaktır.

A

lan adı ve barındırma bir yıl ücretsiz

HodiWeb‘in müşterilerine sunduğu profesyonel Web sitesi tasarımlarına bir yıllık barındırma, yani Web Hosting dahildir. Ayrıca « Alan Adı » ise bu paketlerde ücretsiz olmak kaydıyla yer alır (örneğin: www.websitem.com).

HodiWeb tarafından tasarımlanmış ve resmi açılışı yapılmış her Web sitesi yönetim paneli dahil olmak üzere müşterilerimize teslim edilir. Müşterilerimize ücretsiz olarak hediye ettigimiz Web sitesi barındırmaları, SSD veritabanlı sunucularımızda yer alır.

Eğer Web sitesi paketlerimizden faydalanmak istiyorsanız, şu andan itibaren Web paketlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

A

rama motoru optimizasyonu & SEO

HodiWeb in tasarımladığı Web sitelerinde teknik olarak SEO desteği bulunmaktadır. HodiWeb bununla yetinmeyerek ortadaki « arama & bulma » sürecinin hızlandırılması için iç kaynaklı SEO Optimizasyon çalışmasıda yapmaktadır. SEO, arama motorlarının konuştuğu ve anladığı bir dil gibidir ve değişik Algorithm lerden oluşur.

Arama motorlarında (Google, Bing, Yahoo, vb) yükselen her site çok trafik yapar, trafik yapan sitelerde ise ziyaretçi sayısı çoğalır.

HodiWeb on dört yılda elde ettiği büyük tecrübeyle Web sitenizin internet üzerindeki popülarliğini en doğal yollarla sağlayan uzmanlara sahiptir.